Menü

Kurumsal

 

Dünya da eşi ve dengi olmayan Anzer Balının Türkiye’mizin Doğu Karadeniz Bölgesinde eşsiz çiçek florasına sahip Yüksek Rakımlı Anzer yaylasında tamamıyla İnsanlardan uzak organik ve el değmeden üretilen Dünyada Tadı ve Lezzeti ile nam salmış Anzer Balını siz Kıymetli Tüketicilerimize ulaştırma konusunda üstün gayretle özverili bir biçimde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

S.S. Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak Misyonumuz

Özverili şekilde üretimini gerçekleştiren üreticilerimizden ve Ortaklarımızdan Aldığımız Eşsiz Anzer Balını gerekli tüm analizler yapılarak Siz Kıymetli Müşterilerimize Dünyanın en kaliteli olan Anzer Balını Kooperatifimiz bünyesinde fiyat politikasını belirlemek sureti ile en uygun fiyata ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

 

S.S. Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak Vizyonumuz

Kesinlikle üretim konusunda kaliteden en küçük bir taviz vermeden Dünyada eşi benzeri olmayan Anzer Balını Önceliğimiz Başta Şifa arayan hastalarımız olmak üzere daha geniş kitlelere ulaştırma çabası ve gayreti içerisindeyiz. Yıllık ortalama 5 ton olan üretimimizin yaklaşık 3 ton olan kısmını Ülkemiz içerisindeki Müşterilerimize ulaştırmakla beraber kalan 2 ton kısmını ise başta Almanya olmak üzere Hollanda, Suudi Arabistan, Katar, ABD, Malezya ve Diğer Ülkelere İhraç etmekteyiz.

 

Kooperifler harici Anzer Balı adı altında satışı yapılan ürünlere itibar etmeyiniz. !!!

 

Anzer Ballıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

1